Březen 2015

Dajlinka

30. března 2015 v 18:47
Doufám, že vám,co jste postupovali podle mých rad se to povedlo. Můj králík se jmenuje Dajlinka, protože její plemeno je Dajlenár. Jsou jí 3 roky. Má hnědou srst je zakrslá, tažke malinkatá. Nejlepší na ní je, že pořád vypadá jako králičí mláďě. Umí skákat přes překážky. Jediná překážka, která jí opravdu nejde je vodní příkop. Bojí se ho a nedokáže ho přeskočit i když je jen malý a krátký. Ale víte co, místo toho aby ho přeskočila udělala ? Začala z něj pít.
Smějící seMuseli jsme jí od toho odehnat. Je prostě moc roztomilá.

Já a můj králík

29. března 2015 v 18:44
Můj králík je zakrslý. Jestli doma také máte králíka tak můžete potvrdit, že je to velice roztomilé a přítulné zvíře.A vy co po králíkovi toužíte, po něm nepřestávejte toužit, protože je to opravdu krásné zvíře jak už jsem říkala. A pro ty co mají teď králíka nově tak napíšu jak se o něj co nejlépe starat.
1. krok. Kupte mu jednobarevnou klec, aby se králík nezbláznil z všech barev okolo.
2. krok. Další co musíte koupit je mistička nejlépe z keramiky, pítko (mají v každém zverimexu.)
3. krok. Potom mu musíte koupit ostatní věci např. seno , granule ,podestýlku a jestli chcete mít králíka zdravého tak Acidomid. Acidomid je tekutina, která se dává do pití.
4. krok. Do klece nasypte podestýlku tak aby byla po celé kleci a potom tam dejte misku.
5. krok. Teď musíme připravit vodu, asi tak den před si dejte odstát vodu.Odstátou vodu potom nalijte do pítka pak si odměřte 5 ml Acidomidu a nalijte ho do pítka.
6. krok. S pítkem pořádně zaklepejte.
7. krok. Pítko připevněte do držátka na pítko. Držák s pítkem upevněte do klece.
8. krok. S klecí by jste měli dostat i jesle, které vypadají jako další kus klece, ale není to kus klece, ale věc do které se dává seno.Vložte tedy do jeslí seno.
9. krok. Tak a můžete vložit králíka do klece.Smějící se
DOUFÁM, ŽE SE VÁM TO VŠECHNO POVEDLO A JESTLI NE NEBUĎTE SMUTNÍ A ZKOUŠEJTE TO DÁLE.