Duben 2015

Jak se králík snáší s ostatatními zvířátky?

19. dubna 2015 v 18:31
Ahoj králík je rád když má v kleci králičího kamaráda ale nesmí jich tam být moc.
Králík může být v kleci s morčetem ale ratši to neskoušejte jestli váš králíček už není mládě. Když spolu budou od malička tak se snesou ale je lepší když jsou rozděleni.Smějící se/Smějící se.To pro dnešek bude asi všecko.S vyplazeným jazykem

Krása králíka

17. dubna 2015 v 22:09
Doufám že se vám povedlo vyčistit klec. Jestli ne nic se neděje zkoušejte to znovu a znovu.Smějící se
Ale myslím že většině z vás se to povedlo. A jestly vám něco nebylo jasné (Nepochopili jste to) tak se na to klidně zeptejte.Jestli taky někdo máte druh králíka Dajlenára tak určitě zkuste do srsti fouknout. Je to moc hezké.Líbající

Jak se tedy ten králík čistí?

15. dubna 2015 v 19:22
No už víte jak poznánte kdy máte králíkovi vyčistit klec.Ale nevíte jak se to má udělat právě kvůli tomu vám dnes napíšu o tom jak na to.
1.krok: Dejte králíka aby se proběhl nebo ať vám ho pohlídá někdo jiný.Potom vyndejte špinavou podestýlku a vložte ji do igelitkypak to vyhodíte do popelnice.
2.krok: Vysprchujte klec.
3.krok: Dejte novou (čistou) půodestýlku.Tak jak jsem to už říkala v jiném článku.
4.krok: Můžete udělat zase novou vodu jestli už došla nebo je stará.
5.krok: Můžete králíka zase dát do klece.

Klec a čištění

12. dubna 2015 v 10:06
Králíka musíte čistit docela často většinou poznáte když ho máte vyčistit.Protože potom strašně smrdí.
Ale nedivte se když se na vás králík potom bude utrhovat protože nemá rád když čistíte jeho pach.
Možná vás i kousne a jestli až do krve doporučuju na to dát dezinfekci.Ale nedoporučuju na něj křičet protože potom by k vám mohl stratit důvěru.A jestli že je to nutné což někdy opravdu je tak hned po tom co něco udělá.Někdy dáváme se ségrou králíkovi větvičku z jabloně která nám roste na chatě.

Na chatě

11. dubna 2015 v 22:18
Dnes jsem byla na chatě se ségrou mámou a tátou.Bylo to super ale ještě lepší by bylo kdyby se mnou byla i Dajlinka. V létě s námi někdy jezdí ale dnes to bylo zbytečné jen na 1 den.Byla tam i moje sestřenice teta a strejda máme docela velkou zahradu a jsou tam 2 chaty jedna naše a druhá tety atd.Myslím Že určitě někdo z vás byl dnes na chatě nebo bude zítra a jestli má králíka tak si ho určitě někdy vezme s sebou.

Na zastavce

9. dubna 2015 v 13:17
Ahoj teď stojím na zastávce a mám WIFi, je to hustý ale za chvili mi přijede autobus a ja ji ztratim, takže jsem vám chtěla říct, že doufám že se vám líbil můj minulý článek.Smějící se

Po Velikonocích

8. dubna 2015 v 17:58
Letos mi mojeho králíka nebylo tak líto jako vždycky ale stejně.Barvili jste vajíčka my jo měli jmse jich hrozně moc a hodně nám jich zbylo.Takže mám každý den vajíčka ale zatím mi to nevadí. Doufám že se vám velikonoce líbili a užili jste si je.Mrkající

Můj den s králíkem

1. dubna 2015 v 20:00
Dneska začínají Velikonoční prázdniny no teda dneska jsme ještě ve škole byli ale zítrauž nikdo do školy nepůjde. Alespoň doufám.
No ale většinou mi je docela o Velikonocích líto mého králíka Dajlinky. Nevím proč nikdo jí nic nedělá ale je to takové smutné.Ale zítra se moc těším až budu moci být celí den s mím králíkem. Budu ho mít celí den pro sebe. Jistě že moje sestra s ním bude taky ale to nevadí. Je tak moc roztomilá že se jí nemohu vynadívat i když jí máme už přez 2 roky.
Podle mě ten kdo má nebo měl doma králíčka mi určitě rozumí.Líbající